Νέες "αστραπές" Μπέου για την διαιτησία με Αστέρα – "Ξεχωρίζει για την κρέμα στα μαλλιά ο Περράκης"

“Επίθεση” προς τον διαιτητή της αναμέτρησης με τους Αρκάδες εξαπέλυσε η ΠΑΕ Βόλος.

Νέα επίθεση της ΠΑΕ Βόλος προς τον ρέφερι Κωνσταντίνο Περράκη, για τις καθυστερήσεις που έδειξε στον αγώνα με τον Αστέρα, όπου οι Θεσσαλοί ισοφαρίστηκαν σε 3-3 στο 98′.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

“Με την ολοκλήρωση της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας, διαπιστώσαμε ότι ο μοναδικός αγώνας όπου υποδείχθηκαν 8 λεπτά καθυστερήσεων (σημ. το γκολ τις ισοφάρισης μπήκε στο 9ο), ήταν αυτός του Βόλου με τον Αστέρα, γεγονός που αποτέλεσε και το κύριο λόγο για τη διαμόρφωση του τελικού αποτελέσματος.

Κι όλα αυτά από κάποιον Περράκη, ο οποίος για να ξεχωρίζει συνηθίζει να βάζει πολύ κρέμα στα μαλλιά του.

Προφανώς η παρουσία του Μπένετ στο Πανθεσσαλικό του δημιούργησε άγχος για να αποδείξει ότι κάποιος είναι, αλλά τελικά κατάφερε να αποδείξει ότι είναι ανεπαρκής και χωρίς προσωπικότητα.

Κρίμα, γιατί πιστεύαμε ότι είχε ταλέντο”.

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις

Χαμός με Χιμένεθ! Νέες αποδοκιμασίες και ατάκες για ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)