Απίστευτη Νάπολι κάνει… πάρτι απέναντι στη Λίβερπουλ! Τραγικοί οι Reds (ΒΙΝΤΕΟ)

Όχι ένα, αλλά τρία γκολ έχουν σημειώσει οι Ναπολιτάνοι απέναντι στους Κόκκινους σε ένα ονειρικό ημίχρονο στο Ντιέγκο Μαραντόνα.

ΝάπολιΛίβερπουλ: Απίστευτη εμφάνιση των Ναπολιτάνων που κατάφερε να βρει τρεις φορές δίχτυα στα πρώτα 45 λεπτά του αγώνα και μάλιστα να έχουν και ένα χαμένο πέναλτι.

Η αρχή έγινε μόλις στο 5′ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ζιελίνσκι, ενώ 13 λεπτά μετά ο Οσιμέν αστόχησε από το ίδιο σημείο, με τον Αγκισά να κάνει το 2-0 στο 31′ και τον Σιμεόνε να πετυχαίνει το τρίτο τέρμα στο 44′.

Δείτε τα γκολ το ΝάπολιΛίβερπουλ

Νάπολι – Λίβερπουλ | 1-0, ο Ζιελίνσκι ευστοχεί σε εκτέλεση πέναλτι” /> Νάπολι – Λίβερπουλ | Ο Άλισον έπιασε το πέναλτι του Όσιμεν” /> Νάπολι – Λίβερπουλ | Ο Άλισον έπιασε το πέναλτι του Όσιμεν” />
  Μπες στο Euroleague Greek Fantasy Challenge και κέρδισε απίθανα δώρα!
Νάπολι – Λίβερπουλ | Ο Άλισον έπιασε το πέναλτι του Όσιμεν” /> Νάπολι – Λίβερπουλ | Ο Άλισον έπιασε το πέναλτι του Όσιμεν” /> Νάπολι – Λίβερπουλ | Θρίαμβος στο ημίχρονο, σκοράρει και ο Σιμεόνε!” />

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις