Η… αuτοκτονία του Ολυμπιακού στο ΣΕΦ και η "έκρηξη" Μπαρτζώκα για την τελευταία φάση (ΒΙΝΤΕΟ)

Η… αυτοκτονία του Ολυμπιακού στο ΣΕΦ και η "έκρηξη" Μπαρτζώκα για την τελευταία φάση (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κατάρρευση στην τέταρτη περίοδο, αλλά και από ένα non call φάουλ πάνω σε Σλούκα και Πίτερς στην εκπνοή κόστισαν στους Πειραιώτες την ήττα από τη Βαλένθια!

Έδωσε δικαιώματα και έλαβε σκληρή τιμωρία ο Ολυμπιακός!

Ένα τραγικό τέταρτο δεκάλεπτο, οι πολλές χαμένες βολές στα τελευταία λεπτά, αλλά και τα φάουλ που -κακώς- δεν πήραν οι Σλούκας και Πίτερς στην εκπνοή, υποχρέωσαν τους «ερυθρόλευκους» στην ήττα (83-82) από τη Βαλένθια, που ήταν και η δεύτερη σερί μέσα στο ΣΕΦ (4-2).