Κυνική Αγγλία τιμωρεί τη Σενεγάλη – Μαγική αντεπίθεση και… επιτέλους γκολ ο Κέιν! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χέντερσον άνοιξε το σκορ για τους Άγγλοι και ο Κέιν πέτυχε το πρώτο του γκολ στο φετινό Μουντιάλ.

ΑγγλίαΣενεγάλη: Χέντερσον και Κέιν δίνουν προβάδισμα δύο τερμάτων στους Άγγλους, που πάνε “καρφί” για τα προημιτελικά.

Αγγλία – Σενεγάλη | Ασίστ-"ποίημα" του Μπέλιγχαμ, έκανε το 1-0 ο Χέντερσον” itemprop=”name” /> Αγγλία άνοιξε το σκορ στο 39ο λεπτό. ” itemprop=”description” />   Αγγλία – Σενεγάλη | ΜΑΓΙΚΟ "τριγωνάκι", εκτέλεση Κέιν και… 2-0 ” itemprop=”name” /> Αγγλία διπλασίασε τα τέρματα της στις καθυστερήσεις του 1ου ημιχρόνου. ” itemprop=”description” />

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις