Τρελάθηκε με διαιτητή ο Ρονάλντο – Πήρε κίτρινη γιατί κλωτσούσε μπάλες στο τέλος του ημιχρόνου (vid)

Έξαλλος ήταν ο Πορτογάλος σούπερ σταρ μετά το τέλος του πρώτου ημιχρόνου με τον διαιτητή του αγώνα με την Άχμπα μιας και του έκοψε της επίθεση, με αποτέλεσμα να κλωτσήσει την μπάλα και να πάρει κίτρινη κάρτα.

Κριστιάνο Ρονάλντο: Πολλά τα νεύρα από τον Πορτογάλο σούπερ σταρ, μιας και στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου της Αλ Νασρ με την Άμπχα για το King’s Cup ενώ ο ίδιος έβγαινε στην αντεπίθεση ο διαιτητής αποφάσισε να σφυρίξει τη λήξη, με τον CR7 να… απασφαλίζει.

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο πήρε την μπάλα και την κλώτσησε με δύναμη, με τον διαιτητή της αναμέτρηση να του δείχνει κίτρινη κάρτα και τον Πορτογάλο να αποχωρεί λέγοντας… γαλλικά προς αυτόν, ενώ για την ιστορία η Αλ Νασρ πήρε τελικά τη νίκη με 3-1.