Προβάδισμα για Αραράτ μετά από λάθος της άμυνας του Άρη – "Φωνές" από τους Κίτρινους (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβάδισμα για Αραράτ μετά από λάθος της άμυνας του Άρη – “Φωνές” από τους Κίτρινους (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφ.

Οι Αρμένιοι μόλις στο 11ο λεπτό της αναμέτρησης κόντρα στους Κίτρινους κατάφεραν να πάρουν προβάδισμα με τους παίκτες του Άρη όμως να φωνάζουν για επιθετικό φάουλ.

Αραράτ – Άρης: Μόλις στο 11ο λεπτό του αγώνα του Γιερεβάν η ομάδα από την Αρμενία κατάφερε να πάρει προβάδισμα στο σκορ, όταν ο Σερομπιάν από τα δεξιά με μια ενέργεια βρήκε χώρο για να σεντράρει παράλληλα και ο Έζα με προβολή έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα του Κουέστα για το 1-0, με τους Κίτρινους να φωνάζουν για επιθετικό φάουλ πάνω στον Πάλμα στην αρχή της φάσης.