Νικολακόπουλος: "Ο καλύτερος φετινός Ολυμπιακός διέλυσε τον Άρη σε 40 λεπτά"

Νικολακόπουλος: “Ο καλύτερος φετινός Ολυμπιακός διέλυσε τον Άρη σε 40 λεπτά”

Ακούστε πώς σχολίασε ο Κώστας Νικολακόπουλος το εντυπωσιακό 4-1 του Ολυμπιακού εις βάρος του Άρη

Ο Ολυμπιακός επικράτησε με το εντυπωσιακό 4-1 του Άρη, με τον Κώστα Νικολακόπουλο να σχολιάζει το αποτέλεσμα και την εμφάνιση των Πειραιωτών στον bwinΣΠΟΡ FΜ 94,6.

Ο ρεπόρτερ στάθηκε στο ότι για 40 λεπτά, από το 55′ έως το 90+5′, είδαμε τον καλύτερο φετινό Ολυμπιακό, σε ένα διάστημα όπου κατανίκησε τον Άρη, έβαλε τρία γκολ, έχασε σπουδαίες ευκαιρίες και πέναλτι και έψαξε και πέμπτο γκολ.

Εν τέλει, έμεινε στην τεσσάρα, όπως με Λαμία, Ατρόμητο και Κηφισιά.

Κλειδί, οι αλλαγές Ποντένσε, Μπιέλ Γιόβετιτς, τα δύο γκολ του πρώτου σκόρερ Ελ Κααμπί και η θεαματική άνοδος των Φορτούνη-Ροντινέι στο δεύτερο ημίχρονο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: “Κλείνει στόματα” η πιο υποτιμημένη μεταγραφής της χρονιάς – Έχει… θέμα ο Μπιέλ – Άλλη κλάση ο Γιόβετιτς!