ΒΙΝΤΕΟ HL: Η ανατροπή ΠΑΟ, το 2-2 με πέναλτι Λιβάι στο 96’ και το πέναλτι που δεν δόθηκε σε Βέρμπιτς

Η Ένωση σε ένα χαμένο ματς, παραλίγο να φύγει με τη νίκη χάνοντας αδιανόητη ευκαιρία στο 99’!

Στο καλύτερο παιχνίδι της εφετινής Super League, η ΑΕΚ κι ο Παναθηναϊκός έμειναν στο ισόπαλο 2-2 στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής μετά από μία απίστευτη μάχη στην OPAP Arena, που «σφραγίστηκε» στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων με το εύστοχο πέναλτι του Λιβάι Γκαρσία.

Ο ίδιος παίκτης είχε δώσει προβάδισμα στο 24’ για την ΑΕΚ, με τον Παναθηναϊκό να «γυρίζει» το ματς με τα τέρματα των δύο κεντρικών αμυντικών του, του Τιν Γεντβάι στο 31’ και του Αράο στ 66’.